Pvc zemin kaplamaZemin kaplamasında kullanılacak olan malzemeler kullanılacak alana ve büyüklüğüne göre farklı malzemeleri içerebilmektedir. Bu nedenle de her kaplama malzemesinin kendine ait özellikleri ve faydaları olduğu söylenebilir. Bu anlamda hem sağlık açısından daha olumlu etkileri bulunması hem de kolay kullanılabilmesi nedeni ile linolyum kaplama zeminlerde tercih edilen bir kaplama modelidir.

Linolyum modelleri öncelikle doğal malzemelerden üretilmektedir. Özellikle bakteri barındırmayan bir yapısı olması nedeni ile kullanışlıdır. Kaplama malzemesinin içinde bulunan ağaç reçinesi, ketentohumu yağı, hintkeneviri gibi maddeler malzemenin hijyenik ve doğal yapısını korumasını sağlamaktadır.

pvc yer kaplamaları

Doğal bir malzeme olmasının yanı sıra çevreyi korumak için de son derece iyi bir malzeme olan linolyum, sağlık kurumlarında, eğitim kurumlarında ya da çocuklar için hazırlanan oyun odaları gibi faaliyet alanlarında tercih edilebilmektedir. Hem insan sağlığına değere veren hem de hijyenik koşulları sağlamanızı kolaylaştıran bu malzeme aynı zamanda da dekoratif olarak da son derece şık bir malzemedir. Renklendirmek için yine doğal renklendiriciler kullanılmaktadır. Kaplama yapılırken solvent kullanılmamaktadır.Homojen pvc zemin kaplama

Bunun gibi faydaları nedeni ile pek çok yer için uygun bir malzemedir. Hatta evlerde bile kullanılabilmektedir. Firmamız ürünleri içinde görebileceğiniz antialerjik ve hijyenik kaplama modelleri aynı zamanda kolay monte edilebilmeleri ile hem maliyetlerinizi azaltmanıza hem de daha rahat ve konforlu yaşam alanları kurmanıza yardımcı olabilmektedir. Siz de kaplanması istediğiniz her tür zemin için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hemen ara Hemen ara