Pvc zemin kaplamaHastane Yer Döşemesi

Pvc zemin kaplama sistemleri birçok renk ve desen çeşitliliği sunan bir zemin kaplama sistemidir. Bu özelliği sayesinde birçok yapıda sadece bu özelliğinden dolayı da kullanılır renk ve desen çeşitliliği sayesinde mimarlar iç mimaride bu ürünün çeşitliliğinden faydalanır ve mekan içi görselliğe zenginlik katarlar. Kimyasal maddelere karşı dirençlidir yapısında insanlara ve çevreye zarar verecek etmenler bulundurmaz Antistatik ve Antibakteriyel bir Malzemedir…


Homojen pvc zemin kaplama25.116/A10 Bayındırlık Poz Bilgileri

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından belirlenen Bayındırlık pozları, kamuya ait binaların yeniden yapılması veya tadilatı gibi durumlarda tercih edilen malzemelerin uygunluk durumlarını belirlemede kullanılan bir nevi kodlama sistemidir. Şartnameyi hazırlarken kullanılır.

HOMOJEN Pvc zemin Malzemesi Hijyenik olduğu için hastane zemin kaplamada vazgeçilmez yer kaplama ürünüdür. antibakteriyeldir leke tutmayan kep yastıklı veya düz süpürgelik uygulaması yapılan bir üründür.pvc esaslıdır kalınlığı 2mm genişliği 2 metredir 60*60 karolarıda bulunmaktadır.antistatik özellikleriyle bayındırlık pozlarına uygun karo ve rolu ürünlerdir.Homojen PVC yer döşemesi cila gerektirmez kolay temizlenebilen, Antistatik,antibakteriyel yer döşemesidir.Hastanelerde ameliyathane odalarında genellikle pvc kaplama tercih edilir sebebi ise antistatik özelliği olması insan vücudundaki elektrik akımını toprağa ileten bir üründür.Pvc zemin kaplama-antistatik-antibakteriyel-zemin kaplama s-özgül

Homojen PVC Zemin Kaplama

İlerleyen teknoloji ve yapılan yeni buluşlarla birlikte hayatımızın pek çok aşamasında yaşanan radikal değişimler, bizlere daha kaliteli ve yüksek standartlı bir yaşamın kapılarını aralamaya başlamıştır. Günlük hayatımız içerisinde yer alan pek çok alanlarda hissettiğimiz ve bize büyük konfor ve kolaylık sağlayan bu yenilikler hiç şüphesiz kendisini en fazla inşaat ve yapı sektöründe hissettirdi.

Ev yada iş yerlerimizin inşası ve dekorasyonunda kullanılan malzemeler tamamen boyut değiştirdi ve çok değişik özellikli ancak daha fonksiyonel ve kullanışlı olanları gündeme getirildi. Ahşap kapı pencerelerin yerlerin pvc ve endüstriyel olanları, biriket ve tuğlanın saltanatını yutong çeşitleri, duvarların yerini alçıpan bölmeler gibi daha uzayıp giden pek çok örnek gözlerimizin önüne serilmeye başladı.

Uygulaması kolay, fiyatları ekonomik, daha kısa sürede tamamlanan, uzun süreler bakım gerektirmeyen ve daha dayanıklı olan bu yeni nesil yapı sistemlerinin bir tasni de spor salonu, alışveriş merkezleri, çocuk parkları, hastane, okul, mağaza gibi büyük alanların zeminlerine kullanılan Homojen pvc zemin kaplama uygulamalarıdır.

Homojen pvc zemin kaplama çözümleri şık, doğal ve dekoratif görünümü, darbelere ve sürtünmeye karşı yüksek mukavemet gücü ile insan kalabalığının fazla olduğu alanlar için son derece ideal olan bu ürün çeşidi, kısa sürede tamamlanarak kullanıma hazır hale gelmesi ve ucuz fiyatları ile de ayrıca çok cazip bir zemin kaplama çeşididir. Özellikle okul ve hastane gibi temizliğin ve hijyenin ön planda olduğu alanlarda bakteri barındırmayan ve hijyeni uzun sağlayan performansı ile tek tercih olan bu ürünler fonksiyonel özellikleri ve ileriye dönük avantajları ile tercih önceliğidir.-s-özgül

Homojen PVC Zeminler Hakkında Genel Bigli

PVC zemin nedir? PVC zemin kaplamalar genel olarak, polivinil klorür, mineral agregalar, renklendiriciler, pigmentler, plastikleştiriciler, stabilizatörler ve diğer bazı katkı maddelerinin birleşiminden meydana gelir.

Homojen PVC yer döşemesi genel özelliklerine kısaca değinmek gerekirse su ve yağ emme özelliklerinin oldukça düşüktür. Bu nedenle kolay temizlenir. Yalıtım malzemesi olarak düşünüldüğünde elektriği iletmez. Ses yalıtımında da yardımcı olur. Bileşenleri nedeniyle yanmaya belli derecede dayanıklıdır. Homojen PVC yer kaplamaları için aşınma dayanımı yüksektir. Antibakteriyel homojen pvc zemin kaplaması mevcuttur.

Homojen PVC Kaplama Özellikleri Nelerdir?

  • Esnek, su geçirmez, yağ tutmaz, basınca dayanıklı ve ses yalıtım özelliklidir.
  • Homojen kaplamada desen özellikleri oldukça gelişmiştir, çeşitli görünümler mevcuttur.
  • Aşınmaya dayanıklı üst katman dolayısı ile mukavemetlidir.
  • PVC rulo kalınlığı 2 mm olabilmektedir.
  • PVC rulo malzemeler 2m, 3m ve 4 m eninde üretilmektedir.
  • Homojen PVC kaplama m2 fiyatları oldukça ekonomiktir.

.

Homojen PVC Zemin Kaplama Kullanım Alanları

Okullar, hastaneler, ofisler, çeşitli ticari mekanlar, laboratuvarlar, klinikler, bakım evleri ve huzur evleri gibi alanlarda hijyen ve kolay temizlenebilmesi sebebiyle PVC zeminlerimiz tercih edilmektedir.

Antibakteriyel homojen PVC zemin kaplamaözellikle hastane ve kliniklerde en çok tercih edilen zemin kaplama ürünümüzdür.

Homojen PVC Zemin Kaplama Fiyatları

Ekonomik bir zemin kaplama türü olan homojen PVC zeminler m2 üzerinden fiyatlandırılmaktadır.

Uygulama dahil veya malzeme fiyatlarımız metrekare üzerinden hesaplanmaktadır.

Homojen PVC zemin kaplama fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teklif formu doldurarak fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

  • https://pvcyerdosemeleriistanbul.com/

Çok katmanlı saf homojen zemin kaplama; Son derece dayanıklı ve geniş desen seçenekleri, 1mm %100 saf PVC homojen aşınma tabakası Grup T aşınma dayanımı. Yoğun trafik alanları için uygun üründür. Aşınma tabakası içindeki yoğun bir şekilde preslenmiş renkli yongaların bulunması ile temin edilmiş, ilk günkü görünümünü çok uzun süre koruma özelliği. Bakım kolaylığı PROTECSOL yüzey koruma kürü. Ürünün tüm ömrü boyunca cila gereksinimi olmaz. Azaltılmış bakım ve temizlik maliyeti. Sabit ve hareketli yüklere karşı mükemmel dayanım. Mükemmel akustik ve şok emme özellikleri. Yüksek akustik performansı. Emniyetli ayak taban rahatlığı.

Renkler

Lara

8501

8502

8503

8505

8506

8507

8508

8509

8510

8511

8512

8513

8515

8516

8517

8518

8519

8520

8521

8522

8523

8525

8526

8527

8528

8529

8530

homojen pvc zemin kaplaması

Sure Step; 0,70 mm kalınlığındaki dolgu malzemesi içermeyen kompakt bir yapıda renkli aşınma tabakasına sahip PVC zemin kaplamasıdır.

2 metre eninde ve Grup T aşınma sınıfında olan Sure Step koleksiyonu EN 433 gereksinimlerini eksiksiz karşılar

0,02 mm kalıcı batma direnci ve R10 kayma direncine sahiptir . Ayrıca maksimum statik ve dinamik yük dayanımı 40 kg/cm2 olan özel malzeme yapısına sahip.

%100 yeşil enerji kullanılarak geliştirilen koleksiyon cam elyafıyla güçlendirilmiş yapısı sayesinde, üstün bir boyutsal stabilite gösteriyor.

Kir tutmayan “PUR Pearl” yüzey koruması sayesinde, kolay bakım sağlanıyor. Böylelikle servis süresi boyunca doğacak cilalama ve sprey ile yenileme ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Homojen pvc zemin kaplama fiyatları ARNAVUTKÖY, Homojen pvc zemin kaplama fiyatları

ATAŞEHİR, Homojen pvc zemin kaplama

AVCILAR,Homojen pvc zemin kaplama fiyatları

BAĞCILAR,Homojen pvc zemin kaplama fiyatları

BAHÇELİEVLER, Homojen pvc zemin kaplama fiyatları

BAKIRKÖY,Homojen pvc zemin kaplama fiyatları

BAŞAKŞEHİR, Homojen pvc zemin kaplama fiyatları

BAYRAMPAŞA, Homojen pvc zemin kaplama fiyatları

BEŞİKTAŞ, Homojen pvc zemin kaplama fiyatları

BEYKOZ, Homojen pvc zemin kaplama fiyatları

BEYLİKDÜZÜ, Homojen pvc zemin kaplama fiyatları

BEYOĞLU, Homojen pvc zemin kaplama fiyatları

BÜYÜKÇEKMECE, Homojen pvc zemin kaplama fiyatları

ÇATALCA, Homojen pvc zemin kaplama fiyatları

ÇEKMEKÖY,Homojen pvc zemin kaplama fiyatları

ESENLER,Homojen pvc zemin kaplama fiyatları

ESENYURT, Homojen pvc zemin kaplama fiyatları

EYÜPSULTAN, Homojen pvc zemin kaplama fiyatları

FATİH, Homojen pvc zemin kaplama fiyatları

GAZİOSMANPAŞA,Homojen pvc zemin kaplama fiyatları

GÜNGÖREN, Homojen pvc zemin kaplama fiyatları

KADIKÖY, Homojen pvc zemin kaplama fiyatları

KAĞITHANE, Homojen pvc zemin kaplama fiyatları

KARTAL, Homojen pvc zemin kaplama fiyatları

KÜÇÜKÇEKMECE,Homojen pvc zemin kaplama fiyatları

Hemen ara Hemen ara